З 2018 року ми втілюємо в життя
Десятки історій успіху та ефективні цифрові рішення – ось чим ми по-справжньому пишаємося. Використовуючи сучасні технології, ми перетворюємо старі проблеми в нові можливості.
інноваційні ідеї
– це команда відповідальних ентузіастів, які вирішують проблеми з творчим мисленням та яскравими ідеями. До кожного складного завдання ми підходимо з натхненням та рішучістю, приділяючи увагу деталям, залишаючись неупередженими та зацікавленими в досвіді клієнта.
Blackbird
Нульова бюрократія в компанії дозволяє приймати виважені рішення, що працюють, враховуючи думку всіх членів команди.

Принцип відкритості та прозорості дає можливість пропонувати та втілювати свої ідеї, впливати на бізнес-рішення.

Ми приймаємо кожен проект як виклик,
а результатом командних дій є ефективне програмне забезпечення.


WORK HARD. PLAY HARD
Ми не лише працюємо як професіонали, але і вміємо професійно відпочивати!
Наші вечірки гучні та наповнені святковою атмосферою, будь це Новий рік, Хеллоуін чи просто літній релакс в басейні з коктейлями. Ми обожнюємо проводити час разом, тому не втрачаємо можливостей влаштувати паті.
Ми підтримуємо професійне зростання наших колег. Як частина команди, ти матимеш змогу відвідувати конференції та отримувати сертифікації для розвитку у своїй спеціальності. Більше того, у твоєму розпорядженні буде привабливий соцпакет та техніка Apple,
Окрім відпочинку ми активно беремо участь у спортивних змаганнях, займаємося йогою та підтримуємо здоровий дух у здоровому тілі. Дуже хочемо побачити і тебе на наших фото!

Юлія
Ксенія
Talent acquisition team
Ми завжди знайдемо цікаві професійні можливості для тебе!
© Blackbird Lab. 2018-2022. All rights reserved.